KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15175201
nr 1517 5201
Arvo Luik
(f. 1949), Estland
Färgetsning, "Pyramider". Signerad, numrerad 41/50 cm, yttermått inklusive ram: 88,5x68,5 cm
Arvo Luik, född 1949 i Estland, målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 23 januari 2023
kl 18:40:18
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)